powiększ litery
A
A
Referaty
Zapraszamy do lektury tekstów studentów i studentek dwuletniej szkoły trenerskiej TEA – Specjalistycznej Szkoły Facylitacji Społecznej na rzecz Przeciwdziałania Dyskryminacji. Szkoła kształciła osoby zajmujące się edukacją antydyskryminacyjną, rozwijając ich kompetencje podczas warsztatów, treningów, seminariów, a także superwizji indywidualnych i grupowych. Teksty są pisane z poziomu praktyki trenerskiej i edukacyjnej; są efektem osobistej refleksji, superwizji i poszerzania wiedzy osób działających na rzecz równości i antydyskryminacji. 

Więcej tekstów referatów można znaleźć w bezpłatnej publikacji "(Nie)warto się różnić? Dylematy i wyzwania metodologiczne edukacji antydyskryminacyjnej. Notatki z pracy trenerskiej". 

Specjalistyczna Szkoła Facylitacji Społecznej na rzecz Przeciwdziałania Dyskryminacji została zrealizowana w ramach partnerskiego projektu Fundacji Fundusz Współpracy i Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej „Sieć na rzecz promowania równości i różnorodności w działaniach administracji publicznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

PROJEKT: poleznaku.pl
Strona powstała w ramach grantu instytucjonalnego Fundacji im. Stefana Batorego
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, tea.org.pl
serwis wykonany przez Jassmedia